
Стрічкова пила по металу ручна MEP PH 211-1 HB
225 360 ₴
- Під замовлення
- Код: PH 211-1 HB
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу ручна MEP PH 211-1 HB
Ручний стрічкопильний верстат початкового рівня для різання металевих труб та профілів. З ручним приводом для різання металу під кутом від 0° до +60° може, окрім ручного різання, виконувати одиночні розрізи без участі оператора.
Особливості верстата:
- Подвійна пружина, що утримує пильну головку, забезпечує максимальну жорсткість руху;
- Твердосплавні напрямні для натягу пильного полотна забезпечують легке регулювання та плавне ковзання на протязі довгого часу;
- Насос з високою пропускною здатністю для охолоджуючої рідини забезпечує постійне змащування та охолодження пильного полотна;
- Запобіжні вимикачі забезпечують негайну зупинку обертання пилки у разі відкриття захисної кришки або поломки пилки;
- Механічні упори під кутами 0°, +45° та +60° з фіксацією у всіх проміжних положеннях забезпечують швидке позиціонування пильної головки;
- Система швидкого затискання та розтискання дозволяє виконувати всі розпили швидко та ефективно;
- Перекидний упор для виконання розрізів однакової довжини є ідеальним рішенням для точних і серійних розрізів будь-якої довжини;
- Швидкість подачі пильної рами вниз під дією сили тяжіння за допомогою системи HB (гідравлічний гальмо), яка, на додаток до ручного різання, дозволяє виконувати поодинокі розрізи без оператора, який може вибрати бажану функцію за допомогою селектора на панелі управління.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб, профілів та балок |
| Розміри стрічкового полотна | 2130 x 20 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння | 2 швидкості: 40 м/хв і 80 м/хв |
| Потужність двигуна | Трьохфазний: 0.7 та 0,81 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 218 мм |
| Вага | 190 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 180 мм | 180 мм | 200 x 150 мм |
| + 45° | 115 мм | 110 мм | 125 x 110 мм |
| + 60° | 70 мм | 70 мм | 70 x 70 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб, профілів та балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2130 x 20 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу ручної MEP PH 211-1 HB:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Регульовані та надзвичайно зносостійкі твердосплавні направляючі забезпечують триваліший термін служби леза та стабільність різання.

Швидкість подачі пилкової рами вниз здійснюється під дією сили тяжіння через систему НВ (гідравлічних гальм), за допомогою якої різання виконується в автоматичному режимі після запуску циклу оператором.

Для замовлення стрічкової пили по металу ручної MEP PH 211-1 HB зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Споживана потужність | 0.81 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 40 м/хв, 80 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2130 мм |
| Ширина стрічкової пили | 20 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 190 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | Від 0°до +60° |
| Система ЗОР | Так |
| Регулювання опускання рами | Гідравлічний циліндр |
- Ціна: 225 360 ₴






