Стрічкова пила по металу ручна MEP PH 211-1
PH 211-1 — стрічковопильний верстат з ручним приводом для різання металу під кутом від 0° до +60°, поставляється в однофазному або трифазному виконанні.
Трифазна версія пили доступна у виконанні HB, що дозволяє, крім ручного різання, виконувати поодинокі розрізи без участі оператора.
Особливості верстата:
- Подвійна пружина, що утримує раму пилки, забезпечує максимальну жорсткість руху;
- Твердосплавні напрямні для натягу пильного полотна забезпечують легке регулювання та плавне ковзання на протязі довгого часу;
- Насос великої продуктивності для охолоджувальної рідини забезпечує постійне змащування та охолодження пилкового полотна;
- Запобіжні вимикачі забезпечують миттєве зупинення обертання пилкового полотна у разі відкриття захисного кожуха або поломки полотна;
- Механічні упори на 0°, +45° та +60° з фіксаторами на всіх проміжних кутах забезпечують швидке позиціонування пильної рами;
- Система швидкого затискання та розтискання дозволяє виконувати всі розпили швидко та ефективно;
- Перевертаючий упор для виконання розпилів однакової довжини — ідеальне рішення для точних та серійних розпилів будь-якої довжини.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб, профілів та балок |
| Розміри стрічкового полотна | 2130 x 20 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
Одношвидкісний верстат: 80 м/хв; Двохшвидкісний верстат: 40 м/хв і 80 м/хв |
| Потужність двигуна |
Однофазна комплектація: 1,25 кВт Трьохфазна комплектація: 0.7 та 0,81 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 218 мм |
| Вага | 190 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 180 мм | 180 мм | 200 x 150 мм |
| + 45° | 115 мм | 110 мм | 125 x 110 мм |
| + 60° | 70 мм | 70 мм | 70 x 70 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб, профілів та балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2130 x 20 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу ручної MEP PH 211-1:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Регульовані та надзвичайно зносостійкі твердосплавні направляючі забезпечують триваліший термін служби леза та стабільність різання.

Для замовлення стрічкової пили по металу ручної MEP PH 211-1 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Споживана потужність | 1.25 кВт |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 80 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2130 мм |
| Ширина стрічкової пили | 20 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 190 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | Від 0°до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 191 214 ₴





Відправка з 13 червня 2026