Стрічкова пила по металу ручна MEP PH 261-1
PH 261-1 — стрічковопильний верстат з ручним приводом для різання металу під кутом від 0°до +60°; також доступний у версії HB, яка крім ручного різання дозволяє виконувати поодинокі різи без участі оператора.
Особливості верстата:
- Подвійна пружина для керування пилковою рамою забезпечує максимальну жорсткість руху;
- Твердосплавні напрямні для натягу пильного полотна забезпечують легке регулювання та плавне ковзання на протязі довгого часу;
- Високопродуктивний насос для охолоджувальної рідини забезпечує постійне змащування та охолодження полотна;
- Запобіжні вимикачі забезпечують негайну зупинку обертання полотна у разі відкриття захисної кришки полотна або його поломки;
- Механічні упори на 0°, +45° та +60° з фіксаторами на всіх проміжних кутах забезпечують швидке позиціонування пильної рами;
- Поворотний стіл із кутовою шкалою, закріплений на литому корпусі, для виконання точних розпилів з ідеальним дотриманням допусків під будь-яким кутом;
- Система швидкого затискання/розтискання дозволяє виконувати всі різи швидко та ефективно;
- Вигравірувана метрична шкала та відкидний упор — ідеальне рішення для точних та серійних розрізів будь-якої довжини.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб, профілів та балок |
| Розміри стрічкового полотна | 2450 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
46 м/хв і 92 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 0.94 кВт та 1.1 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 245 мм |
| Вага | 240 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 225 мм | 200 мм | 240 x 160 мм |
| + 45° | 160 мм | 140 мм | 155 x 115 мм |
| + 60° | 90 мм | 90 мм | 90 x 90 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб, профілів та балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2450 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу ручної MEP PH 261-1:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Регульовані та надзвичайно зносостійкі твердосплавні направляючі забезпечують триваліший термін служби леза та стабільність різання.

Для замовлення стрічкової пили по металу ручної MEP PH 261-1 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 45 м/хв, 90 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2450 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 240 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | Від 0°до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 240 331 ₴






Відправка з 13 червня 2026