Стрічкова пила по металу ручна MEP PH 262
PH 262 — стрічковопильний верстат з ручним приводом для різання металу під кутом від -45° до +60°; також доступний у версії HB для виконання окрім ручного різання одиночних розрізів без оператора.
Особливості верстата:
- Подвійна пружина для керування пилковою рамою забезпечує максимальну жорсткість руху;
- Твердосплавні напрямні для натягу пильного полотна забезпечують легке регулювання та плавне ковзання на протязі довгого часу;
- Велика робоча поверхня забезпечує стабільність та безпеку під час різання: стіл може різати під будь-яким кутом та повертатися разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Високопродуктивний насос для охолоджувальної рідини забезпечує постійне змащування та охолодження леза;
- Запобіжні вимикачі забезпечують негайну зупинку обертання леза у разі відкриття захисної кришки леза або його поломки;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм під усіма кутами між ними забезпечують швидке позиціонування пилкової рами;
- Поворотний стіл із закріпленою на виливку шкалою кутів для виконання точних різів з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні кутові розрізи;
- Гравірована метрична шкала та перекидний обмежувач – ідеальне рішення для точних та серійних розрізів будь-якої довжини.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб, профілів та балок |
| Розміри стрічкового полотна | 2450 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
46 м/хв і 92 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 0.7 кВт та 0.81 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 245 мм |
| Вага | 265 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 225 мм | 200 мм | 240 x 160 мм |
| + 45° | 160 мм | 140 мм | 155 x 115 мм |
| + 60° | 90 мм | 90 мм | 90 x 90 мм |
| - 45° | 145 мм | 125 мм | 150 x 100 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб, профілів та балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2450 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу ручної MEP PH 262:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Регульовані та надзвичайно зносостійкі твердосплавні направляючі забезпечують триваліший термін служби леза та стабільність різання.

Для замовлення стрічкової пили по металу ручної MEP PH 262 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Споживана потужність | 0.81 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 45 м/хв, 90 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2450 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 265 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 280 518 ₴





Відправка з 13 червня 2026