
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 281 SXI EVO
595 969 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 281 SXI EVO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 281 SXI EVO
SHARK 281 SXI EVO — електрогідравлічний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання суцільних металевих заготовок під кутом від 0° до +60°. На замовлення, окрім напівавтоматичного циклу, його можна замовити з напівавтоматичним/динамічним та ручним режимами розпилювання.
Особливості верстата:
- Головний пульт керування зі звуковими командами змонтований на шарнірному важелі, що забезпечує повний контроль у всіх робочих положеннях;
- РК-дисплей відображає стан пилки та всі її параметри, що дозволяє керувати нею в режимі реального часу;
- Механічні упори на 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах;
- Сталеві губки лещат з насічками забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Регулювання обмежувачів ходу пилкової рами з панелі керування скорочує час виконання операцій;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 2950 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
36 м/хв і 72 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1.5 кВт та 1.8 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 285 мм |
| Вага | 435 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 250 мм | 230 мм | 280 x 200 мм |
| + 45° | 190 мм | 180 мм | 180 x 180 мм |
| + 60° | 120 мм | 110 мм | 110 x 110 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2950 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 281 SXI EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Розроблено для повного відведення стружки та охолоджувальної рідини навіть під час різання під максимальними кутами.

Гідравлічна система для керування швидкістю подачі лещат і рами вниз, яка забезпечує постійний тиск під час різання відповідно до подачі, встановленої оператором.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 281 SXI EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 70 м/хв, 35 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2950 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 435 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | Від 0°до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 595 969 ₴





