
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 281 NC 5.0
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 281 NC 5.0
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 281 NC 5.0
SHARK 281 NC 5.0 — електрогідравлічний автоматичний стрічкопильний верстат для різання суцільних металевих заготівок під кутом від 0° до +60°. Окрім автоматичного циклу різання, він також може працювати в ручному, напівавтоматичному/динамічному та напівавтоматичному режимах.
Особливості верстата:
- Чотири режими роботи (ручний, напівавтоматичний/динамічний, напівавтоматичний та автоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Система керування, що дозволяє зберігати до 100 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Автоматичне визначення початкового положення різання пилкової рами скорочує час налаштування;
- Чотири твердосплавні регульовані напрямні для леза забезпечують більшу стабільність та довший термін служби леза;
- Резервуар для збору охолоджувальної рідини дозволяє відновлювати її навіть під час різання під максимальними кутами, тим самим зводячи відходи до нуля;
- Пруткоподавальний механізм з кроковим двигуном гарантує високу точність;
- Механічні упори на 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм під усіма проміжними кутами дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Двигун потужністю 2,2 кВт з векторним інвертором для безступінчастого регулювання швидкості полотна від 15 до 100 м/хв дозволяє регулювати швидкість обертання полотна стрічкової пилки відповідно до типу матеріалу.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 2950 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 100 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 2.2 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 285 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 260 мм |
| Вага | 435 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 250 мм | 230 мм | 280 x 200 мм |
| + 45° | 190 мм | 180 мм | 180 x 180 мм |
| + 60° | 120 мм | 110 мм | 110 x 110 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2950 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 281 NC 5.0:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Саморегулювання швидкості подачі рами вниз у режимі реального часу залежно від типу матеріалу або зносу леза.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного полотна.

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 281 NC 5.0 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 15 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2950 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 965 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | Від 0°до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




