
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 282 SXI EVO
796 114 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 282 SXI EVO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 282 SXI EVO
SHARK 282 SXI EVO — електрогідравлічний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання суцільних металевих заготовок під кутом від -45° до +60°. Окрім напівавтоматичного циклу, він може працювати у напівавтоматичному/динамічному та ручному режимах розпилювання.
Особливості верстата:
- Три режими роботи (ручний, напівавтоматичний/динамічний та напівавтоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Головний пульт керування зі звуковими командами змонтований на шарнірному важелі, що забезпечує повний контроль у всіх робочих положеннях;
- РК-дисплей відображає стан пилки та всі її параметри, що дозволяє керувати нею в режимі реального часу;
- Програмування з панелі керування також дозволяє регулювати межі ходу пилкової рами відповідно до розмірів прутків, що розрізаються;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах;
- Сталеві губки лещат з насічками забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Поворотний різальний стіл зібраний на центральному штифті та роликовому опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом та поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Система швидкого звільнення затискача дозволяє легко відкривати/закривати лещата вручну;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 2950 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
36 м/хв і 72 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1.5 кВт та 1.8 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 285 мм |
| Вага | 475 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 250 мм | 220 мм | 280 x 220 мм |
| + 45° | 230 мм | 200 мм | 220 x 200 мм |
| + 60° | 120 мм | 80 мм | 140 x 80 мм |
| - 45° | 200 мм | 170 мм | 200 x 140 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2950 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 282 SXI EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Розроблено для повного відведення стружки та охолоджувальної рідини навіть під час різання під максимальними кутами.

Гідравлічна система для керування швидкістю подачі лещат і рами вниз, яка забезпечує постійний тиск під час різання відповідно до подачі, встановленої оператором.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 282 SXI EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 70 м/хв, 35 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2950 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 475 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 796 114 ₴





