
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 331-1 NC 5.0 SPIDER
1 662 357 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 331-1 NC 5.0 SPIDER
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 331-1 NC 5.0 SPIDER
SHARK 331-1 NC 5.0 SPIDER — електрогідравлічний автоматичний стрічкопильний верстат для різання суцільних металевих заготівок під кутом від 0° до +60°. Окрім автоматичного циклу різання, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Система керування, що дозволяє зберігати до 100 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Регульований вертикальний ролик дозволяє різати пачку прутків в один ряд;
- Потік охолоджувальної рідини під різальним столом запобігає накопиченню стружки та перериванню обробки для ручного видалення;
- Автоматичне визначення початкового положення різання пилкової рами скорочує час налаштування;
- Чотири твердосплавні регульовані напрямні для леза забезпечують більшу стабільність та довший термін служби леза;
- Резервуар для збору охолоджувальної рідини дозволяє відновлювати її навіть під час різання під максимальними кутами, тим самим зводячи відходи до нуля;
- Пруткоподавальний механізм з кроковим двигуном гарантує високу точність;
- Механічні упори на 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм під усіма проміжними кутами дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Двигун потужністю 2,2 кВт з векторним інвертором для безступінчастого регулювання швидкості полотна від 15 до 100 м/хв дозволяє регулювати швидкість обертання полотна стрічкової пилки відповідно до типу матеріалу;
- Поворотний різальний стіл зібраний на центральному штифті та роликовому опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом;
- Сталеві губки лещат з насічками забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 3650 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 100 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 2.2 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 335 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 210 мм |
| Вага | 1150 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 300 мм | 260 мм | 330 x 260 мм |
| + 45° | 240 мм | 230 мм | 240 x 160 мм |
| + 60° | 160 мм | 150 мм | 150 x 150 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 3650 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 331-1 NC 5.0 SPIDER:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Саморегулювання швидкості подачі пильної рами вниз у режимі реального часу в залежності від типу матеріала або зносу леза.

Безпека оператора гарантується захисним огородженням, що оточує пильну машину, відповідно до норм ЄС, із запобіжними блокуваннями, відповідно до норми UNI 14119.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного полотна.

Два режими циклу дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом.

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 331-1 NC 5.0 SPIDER зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 15 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3650 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1150 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | Від 0°до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 1 662 357 ₴






