
Стрічкова пила по металу ручна MEP SHARK 332-1 CCS
770 899 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 332-1 CCS
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу ручна MEP SHARK 332-1 CCS
SHARK 332-1 CCS — стрічковопильний верстат з ручним приводом для різання металу під кутом від -45° до +60°. Також може виконувати одиночні розрізи без оператора.
Особливості верстата:
- Подвійна пружина для керування пилковою рамою забезпечує максимальну жорсткість руху;
- Твердосплавні напрямні для натягу пильного полотна забезпечують легке регулювання та плавне ковзання на протязі довгого часу;
- Велика робоча поверхня забезпечує стабільність та безпеку під час різання, оснащена загартованими сталевими пластинами, які можна замінити у разі зносу;
- Високопродуктивний насос для охолоджувальної рідини забезпечує постійне змащування та охолодження леза;
- Потік охолоджувальної рідини під різальним столом запобігає накопиченню стружки та простоям під час її видалення;
- Поворотний різальний стіл, зібраний на попередньо натягнутому роликовому опорному підшипнику. Забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом та поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм під усіма проміжними кутами забезпечують швидке позиціонування пилкової рами;
- Система швидкого звільнення затискача дозволяє легко відкривати/закривати лещата вручну;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Манометр для натягу леза дозволяє постійно контролювати його;
- Подача пилкової рами вниз здійснюється під дією сили тяжіння завдяки системі керування різанням (CCS), яка, окрім ручного різання, дозволяє виконувати окремі розрізи без оператора, який може вибрати потрібну функцію за допомогою селектора на панелі керування;
- Сталеві губки лещат з насічками забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 3650 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
40 м/хв і 80 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1.5 кВт та 1.8 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 335 мм |
| Вага | 640 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 300 мм | 250 мм | 330 x 250 мм |
| + 45° | 260 мм | 250 мм | 260 x 200 мм |
| + 60° | 180 мм | 170 мм | 170 x 170 мм |
| - 45° | 240 мм | 210 мм | 240 x 160 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 3650 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу ручної MEP SHARK 332-1 CCS:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Регульовані та надзвичайно зносостійкі твердосплавні направляючі забезпечують триваліший термін служби леза та стабільність різання.

Система CCS дозволяє виконувати поодинокі розрізи без оператора. Подача пилкової рами вниз здійснюється під дією сили тяжіння. Різання матеріалу виконується в автоматичному режимі після запуску циклу оператором.

Для замовлення стрічкової пили по металу ручної MEP SHARK 332-1 CCS зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 40 м/хв, 80 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3650 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 640 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 770 899 ₴





