
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 332-1 SXI EVO
1 025 939 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 332-1 SXI EVO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 332-1 SXI EVO
SHARK 332-1 SXI EVO — електрогідравлічний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання суцільних металевих заготовок під кутом від -45° до +60°. Окрім напівавтоматичного циклу, він може працювати у напівавтоматичному/динамічному та ручному режимах розпилювання.
Особливості верстата:
- Три режими роботи (ручний, напівавтоматичний/динамічний та напівавтоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Головний пульт керування зі звуковими командами змонтований на шарнірному важелі, що забезпечує повний контроль у всіх робочих положеннях;
- РК-дисплей відображає стан пилки та всі її параметри, що дозволяє керувати нею в режимі реального часу;
- Програмування з панелі керування також дозволяє регулювати межі ходу пилкової рами відповідно до розмірів прутків, що розрізаються;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах;
- Сталеві губки лещат з насічками забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Поворотний різальний стіл зібраний на центральному штифті та роликовому опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом та поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Система швидкого звільнення затискача дозволяє легко відкривати/закривати лещата вручну;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування;
- Велика робоча поверхня, що забезпечує максимальну стабільність та безпеку різання, оснащена загартованими сталевими пластинами, які можна замінити у разі зносу.
- Потік охолоджувальної рідини під різальним столом запобігає накопиченню стружки та простоям під час її видалення.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 3650 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
40 м/хв і 80 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1.5 кВт та 1.8 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 335 мм |
| Вага | 770 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 300 мм | 250 мм | 330 x 250 мм |
| + 45° | 260 мм | 250 мм | 260 x 200 мм |
| + 60° | 180 мм | 170 мм | 170 x 170 мм |
| - 45° | 240 мм | 210 мм | 240 x 160 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 3650 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 332-1 SXI EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Гідравлічна система для керування швидкістю подачі лещат і рами вниз, яка забезпечує постійний тиск під час різання відповідно до подачі, встановленої оператором.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 332-1 SXI EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 40 м/хв, 80 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3650 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 770 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 1 025 939 ₴




