
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 382-1 SXI EVO
1 065 600 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 382-1 SXI EVO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 382-1 SXI EVO
SHARK 382-1 SXI EVO — електрогідравлічний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання суцільних металевих заготовок під кутом від -45° до +60°. Окрім напівавтоматичного циклу, він може працювати у напівавтоматичному/динамічному та ручному режимах розпилювання.
Особливості верстата:
- Три режими роботи (ручний, напівавтоматичний/динамічний та напівавтоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Головний пульт керування зі звуковими командами змонтований на шарнірному важелі, що забезпечує повний контроль у всіх робочих положеннях;
- РК-дисплей відображає стан пилки та всі її параметри, що дозволяє керувати нею в режимі реального часу;
- Програмування з панелі керування також дозволяє регулювати межі ходу пилкової рами відповідно до розмірів прутків, що розрізаються;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах;
- Сталеві губки лещат з насічками забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Поворотний різальний стіл зібраний на центральному штифті та роликовому опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом та поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Система швидкого звільнення затискача дозволяє легко відкривати/закривати лещата вручну;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування;
- Велика робоча поверхня, що забезпечує максимальну стабільність та безпеку різання, оснащена загартованими сталевими пластинами, які можна замінити у разі зносу.
- Потік охолоджувальної рідини під різальним столом запобігає накопиченню стружки та простоям під час її видалення.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник) |
| Розміри стрічкового полотна | 3770 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
40 м/хв і 80 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1.5 кВт та 1.8 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 385 мм |
| Вага | 695 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 300 мм | 250 мм | 380 x 250 мм |
| + 45° | 260 мм | 250 мм | 300 x 200 мм |
| + 60° | 180 мм | 170 мм | 200 x 170 мм |
| - 45° | 240 мм | 210 мм | 280 x 160 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат, прямокутник).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 3770 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 382-1 SXI EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Гідравлічна система для керування швидкістю подачі лещат і рами вниз, яка забезпечує постійний тиск під час різання відповідно до подачі, встановленої оператором.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 382-1 SXI EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 40 м/хв, 80 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3770 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 695 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 1 065 600 ₴



