
Стрічкова пила по металу автоматична MEP 230-1 NC HS 5.0
2 119 643 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 230-1 NC HS 5.0
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 230-1 NC HS 5.0
SHARK 230-1 NC HS 5.0 — двоколонний електрогідравлічний автоматичний стрічкопильний верстат для різання під кутом 0° конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, твердих матеріалів та профілів. Окрім автоматичного циклу, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Два режими роботи (напівавтоматичний та автоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Система керування, що дозволяє зберігати до 100 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Рух пилкової рами забезпечується гідравлічним циліндром на лінійних напрямних з попередньо натягнутими кульковими гвинтами, що забезпечує механічне зниження вібрації та стабільність під час різання;
- Автоматичне вирівнювання передньої направляючої рами леза відповідно до розмірів різаних прутків скорочує час виконання;
- Пруткоподавальний пристрій з одинарним ходом 600 мм забезпечує повторюваність різання будь-якої довжини;
- Пара вертикальних роликів дозволяє утримувати та вирівнювати будь-який тип прутків або пачок під час подачі;
- Опційне автоматичне втягування фіксованої щелепи подавача прутків дозволяє подавати також непрямі прутки;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості полотна від 15 до 100 м/хв дозволяє регулювати обертання полотна стрічкової пилки відповідно до типу матеріалу.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат) |
| Розміри стрічкового полотна | 2950 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 100 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 2.2 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 235 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 85 мм |
| Вага | 1000 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 230 мм | 230 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок (коло, квадрат).
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 2950 x 27 x 0.9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 230-1 NC HS 5.0:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Саморегулювання швидкості подачі пильної рами вниз у режимі реального часу в залежності від типу матеріала або зносу леза.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного полотна.

Висока безпека. "Пила в коробці" забезпечує максимальну безпеку оператора відповідно до регламенту ЄС. Запобіжні блокування відповідно до норми UNI 14119.

Чудова компактність завдяки площі основи лише 2,5 м².

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 230-1 NC HS 5.0 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2950 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1000 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | 0° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 2 119 643 ₴






