
Дискова пила по металу автоматична MEP TIGER 352 NC 5.0
1 709 635 ₴
- Під замовлення
- Код: TIGER 352 NC 5.0
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу автоматична MEP TIGER 352 NC 5.0
TIGER 352 NC 5.0 — електропневматичний автоматичний вертикальний дисковий пильний верстат для різання металів під кутом від -45° до +60°. Окрім автоматичного циклу різання він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більшу стабільність різання й довший термін служби леза;
- Двоступенева система передачі дозволяє виконувати високошвидкісні різи та забезпечує довший термін служби леза;
- Система керування дозволяє зберігати до 100 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості пильного диска від 12 до 120 об/хв дозволяє регулювати швидкість обертання пильного диска відповідно до типу матеріалу;
- Регульований сталевий пристрій проти задирок затискає матеріал як на вхідному, так і на вихідному отворах, забезпечуючи таким чином різ без задирок;
- Пруткоподавальний механізм, що працює від крокового двигуна, гарантує високу точність;
- Поворотний ріжучий стіл зібраний на центральному штифті та опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом і поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | Швидкорізальна сталь 350 x 32 x 2,5 мм |
| Швидкості пиляння |
12÷40 - 36÷120 об/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 2.6 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 190 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 320 мм |
| Вага | 680 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| Ø | ||||||||
| 0° | 350 | 115 мм | 95 мм | 180 x 95 мм | 90 мм | 90 мм | ||
| + 45° | 350 | 110 мм | 95 мм | 125 x 95 мм | 64 мм | 64 мм | 64 x 90 мм | |
| + 60° | 350 | 90 мм | 90 мм | 90 x 90 мм | 90 x 95 мм | 45 мм | 45 мм | 45 x 90 мм |
| - 45° | 350 | 110 мм | 95 мм | 125 x 95 мм | 64 мм | 64 мм | 64 x 90 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 350 x 32 x 2,5 мм.
Переваги дискової пили по металу автоматичної MEP TIGER 352 NC 5.0:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Рух пилкової рами по подвійній лінійній напрямній з попередньо натягнутими кульковими гвинтовими напрямними значно зменшує вібрації під час різання.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного диска.

Поворотний стіл зібраний на центральному штифті та опорному підшипнику для легкого та точного обертання.

Двигун потужністю 2,6 кВт, клас ізоляції IP55, з векторним інвертором та механічною коробкою передач для безступінчастого регулювання швидкості обертання диска від 12 до 120 об/хв.

Для замовлення дискової пили по металу автоматичної MEP TIGER 352 NC 5.0 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 120 об/хв |
| Вага | 680 кг |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
- Ціна: 1 709 635 ₴






