
Дискова пила по металу напівавтоматична MEP TIGER 372 SX EVO
1 179 331 ₴
- Під замовлення
- Код: 372 SX EVO
Відправка з 13 червня 2026+380 (57) 780-58-88
Відділ продажів- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дискова пила по металу напівавтоматична MEP TIGER 372 SX EVO
TIGER 372 SX EVO — електропневматичний напівавтоматичний вертикальний пильний верстат з диском HSS для різання металів під кутом від -45° до +60°.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більшу стабільність різання й довший термін служби леза;
- Триступенева шестернева передача дозволяє виконувати високошвидкісні різи та забезпечує довший термін служби леза;
- Вертикальні пневматичні лещата забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Панель керування, оснащена тепловим реле та котушкою мінімальної напруги, забезпечує максимальний захист від обриву фази;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування;
- Можливість встановлення обмежень ходу пилкової рами скорочує час різання;
- Механічні упори на -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Регульований тиск пневматичних лещат дозволяє регулювати затиск відповідно до твердості матеріалу, що ріжеться;
- Регульований сталевий пристрій проти задирок затискає матеріал на вхідному та вихідному отворах, забезпечуючи таким чином різ без задирок;
- Гравірована метрична шкала та перекидний обмежувач – ідеальне рішення для точних та серійних розрізів будь-якої довжини.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | Швидкорізальна сталь 350 x 32 x 3,0 мм |
| Швидкості пиляння |
15-150 об/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 4 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 190 мм |
| Вага | 640 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| Ø | ||||||||
| 0° | 350 | 115 мм | 95 мм | 180 x 95 мм | 120 мм | 90 мм | ||
| + 45° | 350 | 110 мм | 95 мм | 125 x 95 мм | 70 мм | 64 мм | 64 x 90 мм | |
| + 60° | 350 | 90 мм | 90 мм | 90 x 90 мм | 70 мм | 64 мм | 64 x 90 мм | |
| - 45° | 350 | 110 мм | 95 мм | 125 x 95 мм | 50 мм | 45 мм | 45 x 90 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 350 x 32 x 3,0 мм.
Переваги дискової пили по металу напівавтоматичної MEP TIGER 372 SX EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Рух пилкової рами по подвійній лінійній напрямній з попередньо натягнутими кульковими гвинтовими напрямними значно зменшує вібрації під час різання.

Для замовлення дискової пили по металу напівавтоматичної MEP TIGER 372 SX EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 150 об/хв |
| Вага | 640 кг |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 331 ₴



