
Дискова пила по металу ручна MEP FALCON 352 MA
345 394 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP FALCON 352 MA
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу ручна MEP FALCON 352 MA
FALCON 352 MA — ручний розкрійний верстат для скошеного різання металів під кутом від -45° до +45°, постачається зі сталевою основою та двошвидкісним двигуном. Крім того, він постачається з пневматичними лещатами (MA) та автоматичним затисканням при опусканні пилкової рами.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більшу стабільність різання й довший термін служби леза;
- Подвійна поворотна пружина забезпечує максимальну безпеку під час циклу різання;
- Регульований сталевий пристрій проти задирок затискає матеріал як на вході, так і на виході;
- Панель керування, оснащена тепловим реле та котушкою мінімальної напруги, забезпечує максимальний захист від обриву фази;
- Механічні упори на -45°, 0° та +45° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Лещата, оснащені розсувною щелепою, дозволяють затискати матеріал якомога ближче до лінії різу;
- Гравірована метрична шкала та перекидний обмежувач – ідеальне рішення для точних та серійних розрізів будь-якої довжини;
- Пневматичні лещата (MA) скорочують час виконання операції.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | Швидкорізальна сталь 250-350 x 32 x 2,5 мм |
| Швидкості пиляння |
30 об/хв і 60 об/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1.1 кВт і 2.2 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 130 мм |
| Вага | 245 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| Ø | Ø | |||||
| 0° | 350 | 115 мм | 100 мм | 130 x 80 мм | 250 | 50 мм |
| + 45° | 350 | 100 мм | 85 мм | 90 x 80 мм | 250 | 40 мм |
| - 45° | 350 | 75 мм | 75 мм | 90 x 65 мм | 250 | 40 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 250-350 x 32 x 2,5 мм.
Переваги дискової пили по металу ручної MEP FALCON 352 MA:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Для забезпечення максимальної гнучкості використання скошені різи від -45° до +45° можна виконувати або поворотною рамою, або лещатами.

Для замовлення дискової пили по металу ручної MEP FALCON 352 MA зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 60 об/хв |
| Вага | 245 кг |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Тип | Ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +45° |
- Ціна: 345 394 ₴



