
Дискова пила по металу ручна MEP COBRA 352 MA
332 524 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP COBRA 352 MA
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу ручна MEP COBRA 352 MA
COBRA 352 MA — ручна поворотна пилка з твердосплавним зубчастим лезом для різання легких сплавів, алюмінієвих профілів та твердих матеріалів під кутом від -45° до +45°. Пильна рама регулюється по вертикалі, що дозволяє виконувати різання з кутом нахилу від 0° до +45°.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більшу стабільність різання й довший термін служби леза;
- Система передачі, оснащена шківами та ременями, забезпечує високу жорсткість;
- Велика робоча поверхня, оснащена поворотним столом, зібраним на опорному підшипнику діаметром 425 мм, забезпечує максимальну стабільність різання;
- Автоматичний пристрій розпилення охолоджувальної рідини, який активується лише на початку циклу, щоб уникнути відходів, забезпечує чудове охолодження леза та довший термін служби;
- Поворотний ріжучий стіл, зібраний на центральному штифті та опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом і поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Механічні упори на -45°, 0° та +45° дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Швидкий затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Пневматичне закриття лещат, синхронізоване зі швидкістю подачі рами вниз, зменшує час виконання операцій.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | HM 350 x 32 x 3,4 мм |
| Швидкості пиляння |
3400 об/хв - 1 швидкість | 1700 / 3400 об/хв - 2 швидкості |
| Потужність двигуна |
2,2 кВт - однофазний | 1,5 / 2,2 кВт - трифазний |
| Максимальне відкриття лещат | 180 мм |
| Вага | 160 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 120 мм | 105 мм | 180 x 70 мм | 80 мм |
| + 45° | 110 мм | 95 мм | 135 x 60 мм | 55 мм |
| - 45° | 120 мм | 100 мм | 135 x 60 мм | 55 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 350 x 32 x 3,4 мм.
Переваги дискової пили по металу ручної MEP COBRA 352 MA:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Пильний верстат ріже легкі сплави, алюмінієві профілі та тверді матеріали від -45° до +45°. Він також може виконувати похилі різи, нахиляючи раму від 0° до +45°.

Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, зі швидким, безпечним і точним фіксуванням по всій ширині верстата.

Фіксовані губки лещат виготовлені з алюмінію. Рухомі лещата з регулюванням вертикального положення виготовлені з алюмінію.

Для замовлення дискової пили по металу ручної MEP COBRA 352 MA зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Вага | 160 кг |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Тип | Ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +45° |
- Ціна: 332 524 ₴





