
Дискова пила по металу напівавтоматична MEP COBRA 352 SX EVO
652 966 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP COBRA 352 SX EVO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу напівавтоматична MEP COBRA 352 SX EVO
COBRA 352 SX EVO — електропневматичний напівавтоматичний поворотний пильний верстат з твердосплавним зубчастим лезом для різання легких сплавів, алюмінієвих профілів та твердих матеріалів під кутом від -45° до +45°.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більшу стабільність різання й довший термін служби леза;
- Вертикальні лещата забезпечують ефективне та безпечне затискання навіть під час різання труб;
- Велика робоча поверхня, оснащена поворотним столом, зібраним на опорному підшипнику діаметром 425 мм, забезпечує максимальну стабільність різання;
- Автоматичний пристрій розпилення охолоджувальної рідини, який активується лише на початку циклу, щоб уникнути відходів, забезпечує чудове охолодження леза та довший термін служби;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування;
- Можливість встановлення обмежень ходу пилкової рами скорочує час різання;
- Механічні упори на -45°, 0° та +45° дозволяють швидко позиціонувати пилкову раму;
- Швидкий затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Регульований тиск пневматичних лещат дозволяє регулювати затиск відповідно до твердості матеріалу, що ріжеться.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | HM 350 x 32 x 3,4 мм |
| Швидкості пиляння |
1700 / 3400 об/хв - 2 швидкості |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 1,5 / 2,2 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 180 мм |
| Вага | 290 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 120 мм | 105 мм | 180 x 70 мм | 80 мм |
| + 45° | 110 мм | 95 мм | 135 x 60 мм | 55 мм |
| - 45° | 120 мм | 100 мм | 135 x 60 мм | 55 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 350 x 32 x 3,4 мм.
Переваги дискової пили по металу напівавтоматичної MEP COBRA 352 SX EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Пильний верстат ріже легкі сплави, алюмінієві профілі та тверді матеріали від -45° до +45°. Він також може виконувати похилі різи, нахиляючи раму від 0° до +45°.

Гідропневматичний циліндр для швидкості подачі пилкової рами вниз забезпечує постійну швидкість подачі рами і, як наслідок, кращу обробку різання.

Високий рівень безпеки оператора гарантується захисною огорожею, що оточує пильну машину, відповідно до норм ЄС, із запобіжними блокуваннями відповідно до норми UNI 14119.

Для замовлення дискової пили по металу напівавтоматичної MEP COBRA 352 SX EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Вага | 290 кг |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -45° до +45° |
- Ціна: 652 966 ₴





