
Дискова пила по металу автоматична MEP COBRA 352 NC 5.0
1 641 082 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP COBRA 352 NC 5.0
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу автоматична MEP COBRA 352 NC 5.0
COBRA NC 5.0 — електропневматичний автоматичний пильний верстат з електрозварним твердосплавним лезом для різання легких сплавів, алюмінієвих профілів та твердих матеріалів під кутом від -45° до +45°. Пильна рама регулюється по вертикалі, що дозволяє виконувати різання з кутом нахилу від 0° до +45°.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більшу стабільність різання й довший термін служби леза;
- Система керування, що дозволяє зберігати до 100 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Автоматичне визначення початкового положення різання пилкової рами скорочує час налаштування;
- Автоматичний пристрій розпилення охолоджувальної рідини, який активується лише на початку циклу, щоб уникнути втрат, забезпечує чудове охолодження леза та довший термін служби;
- Пруткоподавальний механізм з кроковим двигуном гарантує високу точність;
- Поворотний різальний стіл зібраний на центральному штифті та опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом та поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Шкала кутів, вигравірувана на токарній платформі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Механічні упори на -45°, 0° та +45° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах дозволяють точно позиціонувати пилкову раму;
- Затискний вузол, оснащений двома передніми пневматичними лещатами, які можна вільно розташовувати вздовж поздовжньої осі деталей, та вертикальними лещатами, забезпечує ефективне та безпечне затискання навіть у разі різання труб.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | HM 350 x 32 x 3,4 мм |
| Швидкості пиляння |
1700 / 3400 об/хв - 2 швидкості |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 2,6 / 3,5 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 180 мм |
| Вага | 600 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 120 мм | 105 мм | 180 x 70 мм | 80 мм |
| + 45° | 110 мм | 95 мм | 135 x 60 мм | 55 мм |
| - 45° | 120 мм | 100 мм | 135 x 60 мм | 55 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 350 x 32 x 3,4 мм.
Переваги дискової пили по металу автоматичної MEP COBRA 352 NC 5.0:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Пильний верстат ріже легкі сплави, алюмінієві профілі та тверді матеріали від -45° до +45°. Він також може виконувати похилі різи, нахиляючи раму від 0° до +45°.

Саморегулювання швидкості подачі рами вниз у режимі реального часу залежно від типу матеріалу або зносу леза.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного диска.

Для замовлення дискової пили по металу автоматичної MEP COBRA 352 NC 5.0 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Вага | 600 кг |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | від -45° до +45° |
- Ціна: 1 641 082 ₴





