
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 332 RC KONNECT
4 426 193 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP SHARK 332 RC KONNECT
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 332 RC KONNECT
SHARK 332 RC KONNECT — автоматичний електромеханічний стрічкопильний верстат з поворотним механізмом та контрольованим автоматичним обертанням для різання металевих труб, профілів та балок під кутом від -60° до +60°. Окрім автоматичного робочого циклу, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Система без оператора: завдяки автоматичному позиціонуванню пилкової рами та лещат, а також автоматичній обробці залишків та обрізків, робота пилки повністю автоматизована, що мінімізує втручання оператора та час налаштування;
- Можливість доступу до післяпродажного обслуговування дистанційно через головний пульт керування пильним верстатом значно скорочує час простою машини та витрати на обслуговування;
- Подвійні лещата для оптимального поводження з прутком: рухомі лещата автоматично позиціонуються відповідно до встановлених кутів різання, що скорочує час налаштування верстата; нерухомі лещата допомагають краще затискати матеріал під час різання, утримуючи його під час руху подавача прутків;
- Адаптивна швидкість подачі пилкової рами вниз: саморегулювання швидкості подачі пилкової рами вниз у режимі реального часу відповідно до типу матеріалу або зносу полотна за допомогою серводвигуна на кулькових підшипниках з гвинтовим приводом, шляхом його регулювання в режимі реального часу;
- Спеціальне програмне забезпечення для належного керування різними геометріями матеріалів відповідно до кутів різання;
- Модульний прутковий подавач з одним ходом 1500 мм - 59 дюймів (повторюваний для різання будь-якої довжини): міцна чавунна портальна конструкція, кроковий двигун, гвинт, зібраний на попередньо натягнутих конічних підшипниках та кулькові підшипники забезпечують точне та надійне позиціонування. Хід пруткового подавача можна збільшити до 3000 мм - 118 дюймів або 4500 мм - 177 дюймів;
- Програмований автоматичний кут нахилу пилкової рами від -60° до +60° для симетричних та асиметричних розрізів із серводвигуном, який забезпечує точний контроль швидкості, крутного моменту та позиціонування;
- Своєчасне інформування про профілактичне обслуговування, яке базується на реальному робочому часі пилки та її компонентів, що дозволяє мінімізувати пасивний робочий час.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб та профілів |
| Розміри стрічкового полотна | 3770 x 27 x 0,9 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 100 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 2,2 кВт |
| Потужність інвертора | 3,0 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 330 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 390 мм |
| Вага | 2750 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 310 мм | 300 мм | 330 x 300 мм | 230 x 310 мм |
| + 45° | 180 мм | 180 мм | 180 x 130 мм | 180 x 300 мм |
| + 60° | 90 мм | 90 мм | 90 x 80 мм | 90 x 290 мм |
| - 45° | 160 мм | 160 мм | 160 x 160 мм | 130 x 280 мм |
| - 60° | 60 мм | 60 мм | 60 x 80 мм | 40 x 250 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб і профілів.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 3770 x 27 x 0,9 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 332 RC KONNECT:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Керування панельним ПК, чотириядерний процесор 2,0 ГГц, 8 Гб оперативної пам'яті, WINDOWS 10 та 17-дюймовий сенсорний дисплей зі зручним графічним інтерфейсом, який допомагає оператору під час налаштування, оптимізації та обробки різних завдань.

Виконання "Пила в коробці", що забезпечує максимальну безпеку оператора, зберігаючи при цьому чудову видимість та доступність усіх робочих зон.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильної стрічки.

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 332 RC KONNECT зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3770 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2750 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | від -60° до +60° |
| Основні | |
| Різальний механізм | Стрічкова пила |
- Ціна: 4 426 193 ₴





