
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 460 KONNECT
6 804 606 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP SHARK 460 KONNECT
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 460 KONNECT
SHARK 460 KONNECT — двоколонний електромеханічний автоматичний стрічкопильний верстат для різання під кутом 0° конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, суцільних матеріалів та профілів. Окрім автоматичного циклу різання, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Система «без оператора»: завдяки автоматичному позиціонуванню пилкової рами та лещат, після завантаження та розміщення матеріалу у визначеній зоні оператору потрібно лише запустити цикл, що значно скорочує час налаштування;
- Можливість доступу до післяпродажного обслуговування дистанційно через головний пульт керування пильним верстатом значно зменшує час простою пильного верстата та витрати на обслуговування;
- Адаптивна швидкість подачі пилкової рами вниз: саморегулювання швидкості подачі пилкової рами вниз у режимі реального часу відповідно до типу матеріалу або зносу полотна за допомогою серводвигуна на кулькових підшипниках з гвинтовим приводом, шляхом його регулювання в режимі реального часу;
- Пруткоподавальний пристрій з одним ходом 600 мм 23 дюйми (повторюваний для різання будь-якої довжини): міцна чавунна портальна конструкція, безщітковий двигун, шнек, зібраний на попередньо натягнутих конічних підшипниках, що зустрічно розташовані, та кулькові підшипники забезпечують точне та надійне позиціонування;
- Збірник стружки можна встановити праворуч або ліворуч від пильного верстата;
- Виконання «Пила в коробці» для забезпечення найвищої безпеки оператора, зниження шуму та обмеження займаного простору;
- Профілактичне обслуговування, яке базується на реальному робочому часі пилки та її компонентів, своєчасно інформує про необхідне технічне обслуговування, що дозволяє мінімізувати пасивний робочий час.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, суцільних матеріалів та профілів |
| Розміри стрічкового полотна | 6350 x 41 x 1,3 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 200 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 11 кВт |
| Потужність інвертора | 15 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 470 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 120 мм |
| Вага | 4600 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 460 мм | 460 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, суцільних матеріалів та профілів.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 6350 x 41 x 1,3 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 460 KONNECT:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Бібліотека матеріалів дозволяє автоматично налаштовувати швидкість леза (S) та швидкість подачі рами вниз (F) відповідно до типу матеріалу.
У розширеній бібліотеці матеріалів ви можете вибрати тип та геометрію матеріалу, твердість та тип леза. Відповідно, система керування встановлює правильну швидкість леза та швидкість подачі рами вниз.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильної стрічки.

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 460 KONNECT зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 105 м/с, 110 м/с, 115 м/с, 120 м/с, 125 м/с, 130 м/с, 135 м/с, 140 м/с, 145 м/с, 150 м/с, 155 м/с, 160 м/с, 165 м/с, 170 м/с, 175 м/с, 180 м/с, 185 м/с, 190 м/с, 200 м/с |
| Довжина стрічкової пили | 6350 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4600 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | 0° |
| Основні | |
| Різальний механізм | Стрічкова пила |
- Ціна: 6 804 606 ₴




