
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 660 CNC HS 4.0
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP SHARK 660 CNC H
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 660 CNC HS 4.0
SHARK 660 CNC HS 4.0 — двоколонний електромеханічний автоматичний стрічкопильний верстат для різання під кутом 0° конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, суцільних матеріалів та профілів. Окрім автоматичного циклу різання, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Два режими роботи (напівавтоматичний та автоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Система керування, що дозволяє зберігати до 300 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Автоматичне визначення початкового положення різання пилкової рами скорочує час програмування;
- Рух пилкової рами забезпечується гідравлічним циліндром на лінійних напрямних з попередньо натягнутими кульковими гвинтами, що забезпечує механічне зниження вібрації та стабільність під час різання;
- Автоматичне вирівнювання передньої направляючої рами леза відповідно до розмірів прутків, що разрізаються, скорочує час налаштування;
- Натяг леза постійно перевіряється та регулюється в режимі реального часу за допомогою електронного перетворювача, що забезпечує вищу точність різання та довший термін служби леза;
- Лещата з фіксованою гідравлічною висувною задньою щелепою забезпечують плавнішу подачу непрямих прутків або пачок, утримуваних зі смугами;
- Пруткоподавальний механізм з одинарним ходом 760 мм забезпечує повторюваність різання будь-якої довжини;
- Пара вертикальних роликів дозволяє утримувати та вирівнювати будь-який тип прутків або пачок під час подачі;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості пильної стрічки від 15 до 200 м/хв дозволяє регулювати швидкість руху пильної стрічки відповідно до типу матеріалу;
- Моторизований стружкозбірник можна встановити як праворуч, так і ліворуч від пильного верстата;
- Затискний вузол подачі є плаваючим та самовирівнюється, щоб подавати також непрямі прутки.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, суцільних матеріалів та профілів |
| Розміри стрічкового полотна | 8400 x 54 x 1,6 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 200 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 15 кВт |
| Потужність інвертора | 18 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 670 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 70 мм |
| Вага | 9000 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 660 мм | 660 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання конструкційних, нержавіючих та легованих сталей, суцільних матеріалів та профілів.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 8400 x 54 x 1,6 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 660 CNC HS 4.0:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція для поглинання вібрацій та забезпечення більшої стабільності різання й тривалішого терміну служби леза.

Рух пилкової рами забезпечується двома безщітковими двигунами. Здійснюється автоматична перевірка всіх введених/записаних даних, щоб регулювати параметри різання в режимі реального часу. Врівноважування за допомогою гідравлічного циліндра забезпечує стабільність різання машини та гайки з кульковими підшипниками Ø 32 мм, що сприяє зниженню механічної вібрації під час різання.

Саморегулювання швидкості подачі рами вниз у режимі реального часу залежно від типу матеріалу або зносу леза.

Бібліотека матеріалів дозволяє автоматично налаштовувати швидкість леза (S) та швидкість подачі рами вниз (F) відповідно до типу матеріалу.
У розширеній бібліотеці матеріалів ви можете вибрати тип та геометрію матеріалу, твердість та тип леза. Відповідно, система керування встановлює правильну швидкість леза та швидкість подачі рами вниз.

Лещата для подачі прутків самовирівнюються, що дозволяє подавати навіть непрямі прутки.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильної стрічки.

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 660 CNC HS 4.0 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 18 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 10 - 100 м/хв, 105 м/с, 110 м/с, 115 м/с, 120 м/с, 125 м/с, 130 м/с, 135 м/с, 140 м/с, 145 м/с, 150 м/с, 155 м/с, 160 м/с, 165 м/с, 170 м/с, 175 м/с, 180 м/с, 185 м/с, 190 м/с, 200 м/с |
| Довжина стрічкової пили | 8400 мм |
| Ширина стрічкової пили | 54 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9000 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | 0° |
| Основні | |
| Різальний механізм | Стрічкова пила |
- Ціна: Ціну уточнюйте








