
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 512 SXI EVO
1 508 492 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 512 SXI EVO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 512 SXI EVO
SHARK 512 SXI EVO — електрогідравлічний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання труб, профілів та балок під кутом від -60° до +60°.
Особливості верстата:
- Головний пульт керування зі звуковими командами змонтований на шарнірному важелі, що забезпечує повний контроль у всіх робочих положеннях;
- РК-дисплей відображає стан пилки та всі її параметри, що дозволяє керувати нею в режимі реального часу;
- Програмування з панелі керування також дозволяє регулювати межі ходу пилкової рами відповідно до розмірів прутків, що розрізаються;
- Механічні упори на -60°, -45°, 0°, +45° та +60° з фіксуючим пристроєм на всіх проміжних кутах, що забезпечує швидке позиціонування пилкової рами;
- Поворотний різальний стіл зібраний на центральному штифті та роликовому опорному підшипнику, що забезпечує легке та плавне обертання під будь-яким кутом та поворот разом з пилковою рамою, запобігаючи її прорізанню;
- Затискний вузол, що ковзає поздовжньо праворуч і ліворуч від пилкової рами, дозволяє безпечно виконувати точні скошені розрізи;
- Система швидкого звільнення затискача дозволяє легко відкривати/закривати лещата вручну;
- Шкала кутів, вигравірувана на поворотному столі, дозволяє легко виконувати різи з ідеальною точністю під будь-яким кутом;
- Зручний інтерфейс з дисплеєм та механічними кнопками забезпечує надійне, просте та інтуїтивно зрозуміле програмування;
- Велика робоча поверхня, що забезпечує максимальну стабільність та безпеку різання, оснащена загартованими сталевими пластинами, які можна замінити у разі зносу;
- Потік охолоджувальної рідини під різальним столом запобігає накопиченню стружки та простоям під час її видалення;
- Опора прутка з роликом на стороні подачі: ролик ковзає по лінійній напрямній з кульковим гвинтом для легкого переміщення під час скосу під будь-яким кутом.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб, профілів та балок |
| Розміри стрічкового полотна | 4640 x 34 x 1,1 мм |
| Швидкості пиляння |
15-100 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 4 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 515 мм |
| Вага | 1190 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 330 мм | 320 мм | 510 x 320 мм |
| + 45° | 320 мм | 320 мм | 350 x 320 мм |
| + 60° | 250 мм | 230 мм | 220 x 310 мм |
| - 45° | 320 мм | 320 мм | 380 x 320 мм |
| - 60° | 250 мм | 250 мм | 240 x 320 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб, профілів та балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 4640 x 34 x 1,1 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 512 SXI EVO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Чавунна конструкція пилкової рами, ріжучого столу та лещат поглинає вібрацію під час різання та забезпечує триваліший термін служби полотна.

Сталева основа, оснащена:
- Знімним ящиком для збору стружки, що забезпечує кращі умови експлуатації;
- Баком, що дозволяє відновлювати охолоджувальну рідину навіть при скошених розрізах;
- Електричним насосом для змащування та охолоджування полотна стрічкової пилки.

Гідравлічна система для керування швидкістю подачі лещат і рами вниз, яка забезпечує постійний тиск під час різання відповідно до подачі, встановленої оператором.

Двигун потужністю 4 кВт, клас ізоляції IP 55, з векторним інвертором для безступінчастого регулювання швидкості від 15 до 100 м/хв.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 512 SXI EVO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 4640 мм |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1190 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -60° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 1 508 492 ₴






