
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 652 SXI H 5.0 AUTO
4 508 142 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 652 SXI H 5.0 AUTO
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP SHARK 652 SXI H 5.0 AUTO
SHARK 652 SXI H 5.0 AUTO — двоколонний електрогідравлічний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання труб, профілів та балок під кутом від -60° до +60°. Нахил пильної рами здійснюється автоматично.
Особливості верстата:
- Автоматичне встановлення верхнього положення пилкової рами за допомогою лазерного проектора скорочує час програмування;
- Автоматичне вирівнювання передньої направляючої рами леза відповідно до розміру матеріалу, що розрізається, скорочує час налаштування пилки;
- Гідравлічна система затискання оснащена двома незалежними лещатами зліва та справа від пильної стрічки, що дозволяє безпечно виконувати точні кутові різи без задирок;
- Потік охолоджувальної рідини під різальним столом запобігає накопиченню стружки та простоям під час її видалення;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості обертання пильної стрічки від 15 до 150 м/хв дозволяє регулювати швидкість обертання пильноі стрічки відповідно до типу матеріалу;
- Електромеханічна сервосистема для динамічного натягу леза для його безперервного саморегулювання забезпечує більшу точність різання та довший термін служби леза;
- Додаткова система гідравлічних висувних роликів піднімає планку над робочою поверхнею, щоб уникнути будь-якого контакту з матеріалом під час завантаження та розвантаження;
- Адаптивна система подачі пилкової рами залежно від опору, який зазнає лезо під час різання, дозволяє виконувати різання з відмінною обробкою в будь-яких умовах, навіть у разі зношеного леза;
- З'єднання між ріжучими лещатами та вертикальною опорою передньої направляючої рами леза зменшує час налаштування пилки, що дозволяє автоматично позиціонувати її відповідно до розрізаної ділянки.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання металевих труб, профілів та балок |
| Розміри стрічкового полотна | 6700 x 41 x 1,3 мм |
| Швидкості пиляння |
15-150 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 9,2 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 660 мм |
| Вага | 3300 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 450 мм | 450 мм | 650 x 450 мм |
| + 45° | 400 мм | 400 мм | 400 x 450 мм |
| + 60° | 250 мм | 250 мм | 250 x 450 мм |
| - 45° | 400 мм | 400 мм | 400 x 450 мм |
| - 60° | 250 мм | 250 мм | 250 x 450 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання металевих труб, профілів та балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 6700 x 41 x 1,3 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 652 SXI H 5.0 AUTO:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Кут різання досягається за допомогою рейкової та ланцюгової передачі.
Доступні два цикли різання:
а) автоматичний цикл для різання під одним кутом;
б) автоматичний цикл для різання під двома кутами, що виконуються по черзі.

Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує максимальну стабільність різання і триваліший термін служби полотна.

Рух пилкової рами здійснюється по лінійних напрямних з попередньо натягнутими кульковими гвинтовими напрямними, що приводяться в дію двома гідравлічними циліндрами. Похила пилкова рама підходить для різання горизонтальних сторін прутків або пачок.

Основа та поворотний стіл розроблені для кращого видалення стружки з робочого столу та повного відновлення охолоджувальної рідини.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP SHARK 652 SXI H 5.0 AUTO зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 9.2 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 105 м/с, 110 м/с, 115 м/с, 120 м/с, 125 м/с, 130 м/с, 135 м/с, 140 м/с, 145 м/с, 150 м/с |
| Довжина стрічкової пили | 6700 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3300 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Ручне |
| Різ під кутами | від -60° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: 4 508 142 ₴






