
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 662 H KONNECT
7 722 120 ₴
- Під замовлення
- Код: SHARK 662 H KONNECT
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу автоматична MEP SHARK 662 H KONNECT
SHARK 662 H KONNECT — двоколонний автоматичний електромеханічний стрічковопильний верстат з обертанням для різання труб, профілів та сталевих балок під кутами від -60° до +60°. Оснащений, окрім автоматичного циклу різання, напівавтоматичним циклом різання.
Особливості верстата:
- Чавунна конструкція, двигун потужністю 9 кВт та лезо шириною 41 мм забезпечують чудову продуктивність навіть під час різання особливо твердих матеріалів;
- Гідравлічна система затискання складається з двох незалежних затискних лещат зліва та справа від різу, щоб мінімізувати вібрації, які можуть негативно вплинути на точність різання та термін служби леза;
- Подавач має регульований кут нахилу та самовирівнюється, що дозволяє подавати прутки навіть у разі їх деформації. Жорстка конструкція в поєднанні з безщітковим двигуном та косозубою зубчастою рейкою гарантує точне та прецизійне позиціонування;
- Готовий до індустрії 4.0;
- Пилка доступна з системою змащення або охолоджувальною рідиною (ОПЦІЙНО), щоб краще відповідати як потребам виробничого середовища, так і вимогам до різання різних матеріалів;
- Система подачі доступна в портальному або кліщевому виконанні для адаптації до конкретних потреб різання та обробки матеріалів;
- Інтеграція нових функцій відбувається без модифікацій програмного забезпечення, що робить оновлення простим та миттєвим;
- Пилка розроблена відповідно до найсуворіших галузевих стандартів безпеки ЄС, що гарантує безпечне використання та захист від ризиків;
- Периметральний захист можна налаштувати відповідно до конкретних виробничих вимог;
- Удосконалена кібербезпека завдяки системі захисту даних, яка відповідає найвищим стандартам кібербезпеки, що є важливим у світі, що дедалі більше взаємопов’язаний.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та сталевих балок |
| Розміри стрічкового полотна | 6700 x 41 x 1,3 мм |
| Швидкості пиляння |
15 - 150 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 9.2 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 670 мм |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 450 мм | 450 мм | 660 x 450 мм |
| + 45° | 400 мм | 400 мм | 400 x 450 мм |
| + 60° | 250 мм | 250 мм | 250 x 450 мм |
| - 45° | 400 мм | 400 мм | 400 x 450 мм |
| - 60° | 250 мм | 250 мм | 250 x 450 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та сталевих балок.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 6700 x 41 x 1,3 мм.
Переваги стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 662 H KONNECT:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Система управління верстатом побудована для забезпечення безперебійної роботи, пов'язаної з миттевим контролем. Кожну деталь було ретельно розроблено для оптимізації автоматизації, від системного взаємоз'єднання до програмування і профілактичного обслуговування.

10-дюймовий сенсорний дисплей пропонує бездоганне, комфортне використання. Відмінна спеціалізація на виробництві, від програмування виробничих циклів до управління системами завантаження та розвантаження матеріалів.

Система подачі доступна в портальному або затискачному варіантах.
Портальна версія доступна довжиною 1500 мм та 3000 мм, з можливістю розширення залежно від потреб виробництва, та ідеально підходить для подачі будь-якого типу матеріалів та пачок.
Версія зі штангенциркулем доступна довжиною 1500 мм, яку можна подовжити залежно від потреб виробництва, і ідеально підходить для поступової подачі труб та балок.

Пилка розроблена для забезпечення максимальної індивідуальності, що дозволяє адаптувати функції та налаштування відповідно до конкретних виробничих потреб замовника та його робочого серидовища.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного полотна.

Для замовлення стрічкової пили по металу автоматичної MEP SHARK 662 H KONNECT зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 9.2 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 15 м/хв, 20 м/хв, 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 110 м/с, 115 м/с, 120 м/с, 125 м/с, 130 м/с, 135 м/с, 140 м/с, 145 м/с, 150 м/с |
| Довжина стрічкової пили | 6700 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | від -60° до +60° |
| Система ЗОР | Так |
| Тип подавача прутків | Портальний 1500 мм |
- Ціна: 7 722 120 ₴






