
Дискова пила по металу автоматична MEP TIGER 372 CNC LR 4.0
3 068 676 ₴
- Під замовлення
- Код: TIGER 372 CNC LR 4.0
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу автоматична MEP TIGER 372 CNC LR 4.0
TIGER 372 CNC LR 4.0 — електропневматичний автоматичний дисковий пильний верстат для різання сталі під кутом від -45° до +60°. Окрім автоматичного циклу різання, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Два режими роботи (напівавтоматичний та автоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Система керування, що дозволяє зберігати до 300 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Затискний вузол, оснащений як горизонтальними пневматичними відрізними лещатами, що ковзають з лівого та правого боку леза, так і вертикальними лещатами, забезпечує ефективне та безпечне затискання матеріалу навіть під час різання труб;
- Триступенева шестернева передача дозволяє виконувати високошвидкісні різи, забезпечуючи тим самим довший термін служби леза;
- Пруткоподавальний пристрій з одинарним ходом 1000 мм забезпечує повторюваність різання будь-якої довжини;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості пильного диска від 15 до 150 об/хв дозволяє регулювати швидкість обертання пильного диска відповідно до типу матеріалу;
- Бібліотека матеріалів дозволяє автоматично встановлювати швидкість леза (S) та швидкість подачі рами вниз (F) відповідно до типу матеріалу. Крім того, з розширюваної бібліотеки матеріалів можна вибрати тип та геометрію матеріалу, твердість та тип леза. Відповідно, система керування встановлює правильну швидкість леза та швидкість подачі рами вниз;
- Регульований сталевий пристрій проти задирок затискає матеріал як на вхідному, так і на вихідному отворах, забезпечуючи таким чином різ без задирок;
- Система скошування пилкової рами ручна, за допомогою фіксованих механічних упорів на -45°, 0°, +45° та +60°, а також фіксуючого пристрою на всіх проміжних кутах.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | Швидкорізальна сталь 370 x 32 x 3 мм |
| Швидкості пиляння |
15 ÷ 150 об/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 5.0 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 190 мм |
| Мінімальна довжина різання | 10 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 170 мм |
| Вага | 1060 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| Ø | |||||||
| 0° | 370 | 120 мм | 100 мм | 180 x 100 мм | 120 мм | 110 мм | 180 x 100 мм |
| + 45° | 370 | 115 мм | 100 мм | 125 x 100 мм | 70 мм | 70 мм | |
| + 60° | 370 | 115 мм | 95 мм | 50 мм | 50 мм | ||
| - 45° | 370 | 115 мм | 100 мм | 125 x 100 мм | 70 мм | 70 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб, профілів та суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 370 x 32 x 3 мм.
Переваги дискової пили по металу автоматичної MEP TIGER 372 CNC LR 4.0:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Саморегулювання швидкості подачі рами вниз у режимі реального часу залежно від типу матеріалу, що забезпечує чудову обробку поверхні за будь-яких робочих умов, навіть у разі зносу леза.

Рух пилкової рами здійснюється по лінійних напрямних з попередньо натягнутими кульковими гвинтовими салазками, що забезпечує механічне зниження вібрації під час різання.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного диска.

Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більш стабільне різання і триваліший термін служби леза.

Для замовлення дискової пили по металу автоматичної MEP TIGER 372 CNC LR 4.0 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 5000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 370 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 150 об/хв |
| Напруга | 380 В |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Тип | Ручний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
- Ціна: 3 068 676 ₴






