
Дискова пила по металу автоматична MEP TIGER 372 CNC LR 4.0 RC
3 988 396 ₴
- Під замовлення
- Код: TIGER 372 CNC LR 4.0 RC
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Дискова пила по металу автоматична MEP TIGER 372 CNC LR 4.0 RC
TIGER 372 CNC LR 4.0 RC — електропневматичний автоматичний дисковий пильний верстат для різання сталі під кутом від -45° до +60°. Окрім автоматичного циклу різання, він також може працювати в напівавтоматичному режимі.
Особливості верстата:
- Два режими роботи (напівавтоматичний та автоматичний) дозволяють виконувати будь-який вид різання найефективнішим способом;
- Система керування, що дозволяє зберігати до 300 програм різання, кожна з яких має різну кількість та довжину, мінімізує час програмування звичайних завдань;
- Автоматичне визначення початкового положення різання пилкової рами скорочує час налаштування;
- Затискний вузол, оснащений двома гідравлічними пневматичними відрізними лещатами, що ковзають з лівого та правого боку леза, та вертикальними лещатами, забезпечує ефективне та безпечне затискання матеріалу навіть під час різання труб, забезпечуючи таким чином різ без задирок;
- Триступенева шестернева передача дозволяє виконувати високошвидкісні різи, забезпечуючи тим самим довший термін служби леза;
- Пруткоподавальний пристрій з одинарним ходом 1000 мм забезпечує повторюваність різання будь-якої довжини;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості пильного диска від 15 до 150 об/хв дозволяє регулювати швидкість обертання пильного диска відповідно до типу матеріалу;
- Бібліотека матеріалів дозволяє автоматично встановлювати швидкість леза (S) та швидкість подачі рами вниз (F) відповідно до типу матеріалу. Крім того, з розширюваної бібліотеки матеріалів можна вибрати тип та геометрію матеріалу, твердість та тип леза. Відповідно, система керування встановлює правильну швидкість леза та швидкість подачі рами вниз;
- Безщітковий двигун для програмованого автоматичного обертання пилкової рами під кутом від -45° до +60° у поєднанні зі зчитувачем енкодера дозволяє точно контролювати швидкість, крутний момент і позиціонування - допуск 1'.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання суцільних металевих заготовок |
| Розміри диска | Швидкорізальна сталь 370 x 32 x 3 мм |
| Швидкості пиляння |
15 ÷ 150 об/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 5.5 кВт |
| Максимальне відкриття лещат | 190 мм |
| Залишок деталі, який більше не подається | 260 мм |
| Вага | 1060 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання (з оптимізованим використанням комплекту губок, що постачається):
| Ø | |||||
| 0° | 370 | 110 мм | 95 мм | 180 x 95 мм | |
| + 45° | 370 | 80 мм | 80 мм | 80 x 95 мм | |
| + 60° | 370 | 30 мм | 30 мм | 30 x 85 мм | |
| - 45° | 370 | 55 мм | 55 мм | 55 x 80 мм |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання (з парою довгих рухомих щелеп):
| Ø | |||||
| 0° | 370 | 110 мм | 95 мм | 180 x 95 мм | 70 x 100 мм |
| + 45° | 370 | 60 мм | 65 мм | 60 x 95 мм | |
| + 60° | 370 | 25 мм | 25 мм | 25 x 85 мм | |
| - 45° | 370 | 35 мм | 35 мм | 35 x 80 мм |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання (з парою рухомих щелеп середнього розміру):
| Ø | |||||
| 0° | 370 | 110 мм | 95 мм | 180 x 95 мм | 70 x 100 мм |
| + 45° | 370 | 65 мм | 65 мм | 65 x 95 мм | |
| + 60° | 370 | 25 мм | 25 мм | 25 x 85 мм | |
| - 45° | 370 | 40 мм | 40 мм | 40 x 80 мм |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання (з парою коротких рухомих щелеп):
| Ø | |||||
| 0° | 370 | 110 мм | 95 мм | 180 x 95 мм | 70 x 100 мм |
| + 45° | 370 | 75 мм | 75 мм | 75 x 95 мм | |
| + 60° | 370 | 30 мм | 30 мм | 30 x 85 мм | |
| - 45° | 370 | 50 мм | 50 мм | 50 x 80 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання суцільних металевих заготовок.
Який розмір пильного диска підходить для верстата?
Для цього верстата використовується пильний диск розмірами 370 x 32 x 3 мм.
Переваги дискової пили по металу автоматичної MEP TIGER 372 CNC LR 4.0 RC:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Саморегулювання швидкості подачі рами вниз у режимі реального часу залежно від типу матеріалу, що забезпечує чудову обробку поверхні за будь-яких робочих умов, навіть у разі зносу леза.

Рух пилкової рами здійснюється серводвигуном по лінійних напрямних з попередньо натягнутим кульковим гвинтом, що ковзає по гайці кулькового гвинта.
Автоматична перевірка всіх наборів/записаних даних для коригування параметрів різання в режимі реального часу, що забезпечує стабільність різання та зменшення механічної вібрації під час розкрою.

Опціональна система IOT дозволяє максимально ефективно збирати дані та використовувати їх для підвищення продуктивності пилки та продовження терміну служби пильного диска.

Чавунна конструкція поглинає вібрації та забезпечує більш стабільне різання і триваліший термін служби леза.

Для замовлення дискової пили по металу автоматичної MEP TIGER 372 CNC LR 4.0 RC зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 370 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 150 об/хв |
| Напруга | 380 В |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Функція охолодження | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | від -45° до +60° |
- Ціна: 3 988 396 ₴






