
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP THOR 860
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: MEP THOR 860
Відправка з 13 червня 2026- +380 (67) 579-87-89Відділ продажів
Стрічкова пила по металу напівавтоматична MEP THOR 860
THOR 860 — двоколонний напівавтоматичний стрічкопильний верстат для різання конструкційних сталей під кутом 0°, розміром до 860x860 мм.
Особливості верстата:
- Автоматичне вирівнювання передньої напрямної рами леза, з'єднаної з ріжучими лещатами, зменшує час налаштування незалежно від розміру матеріалу;
- Взаємозалежність між ріжучими лещатами та вертикальною опорою передньої напрямної рами леза зменшує час налаштування пилки, що дозволяє автоматично позиціонувати її відповідно до перерізу, що розрізається;
- Гідравлічні лещата затискають матеріал як з боку подачі, так і з боку виведення пилки, що дозволяє безпечно виконувати точні різи без задирок;
- Векторний інвертор для безступінчастого регулювання швидкості пильної стрічки від 20 до 100 м/хв дозволяє регулювати швидкість обертання пильної стрічки відповідно до типу матеріалу;
- Автоматичне визначення початкового положення різання пилкової рами під час підйому скорочує час налаштування;
- Пристрій швидкого підведення леза до матеріалу, що ріжеться, максимізує продуктивність;
- Комплект твердосплавних напрямних пластин для леза, оснащених антивібраційними роликами та надзвичайно стійких до зносу, забезпечує довший термін служби леза та стабільність різання;
- Гідравлічна система натягу полотна підтримує постійне натягнення під час різання та поступово зменшує його, коли пилка вимкнена, щоб запобігти напруженню полотна;
- Шнековий транспортер для стружки забезпечує кращі умови експлуатації та скорочує час обробки, запобігаючи пасивному робочому часу виробничого процесу для ручної утилізації відходів.
Основні параметри верстата:
| Параметр | Значення |
| Призначення | Різання труб та профілів з конструкційної сталі |
| Розміри стрічкового полотна | 9300 x 67 x 1,6 мм |
| Швидкості пиляння |
20-100 м/хв |
| Потужність двигуна |
Трьохфазний: 15 кВт |
| Максимальний розхват лещат | 870 мм |
| Мінімальна довжина різання | 25 мм |
| Вага | 7800 кг |
Розміри перетинів профілів в залежності від кута різання:
| 0° | 860 мм | 860 x 860 мм | 860 x 520 мм |
FAQ
Для яких матеріалів застосовується верстат?
Для різання труб та профілів з конструкційної сталі.
Який розмір стрічкового полотна підходить для верстата?
Для цього верстата використовується стрічкове полотно розмірами 9300 x 67 x 1,6 мм.
Переваги стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP THOR 860:
- Висока якість обробки;
- Великий термін служби;
- Стабільна якість різання протягом усього ресурсу;
- Зниження витрат на заміну інструмента.
Рух пилкової рами здійснюється по лінійних напрямних з попередньо натягнутими кульковими гвинтовими напрямними, що забезпечує як механічне зниження вібрації під час різання, так і більшу стабільність різання.

Конструкція з надміцної зварної сталі. Конструкція, що запобігає скручування, поглинає вібрацію, забезпечуючи тим самим вищу стабільність різання та довший термін служби пилки.

Великий борт завантаження, оснащений роликовою системою та вертикальними роликами.

Для замовлення стрічкової пили по металу напівавтоматичної MEP THOR 860 зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | MEP |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 25 м/хв, 30 м/хв, 35 м/хв, 40 м/хв, 45 м/хв, 50 м/хв, 55 м/хв, 60 м/хв, 65 м/хв, 70 м/хв, 75 м/хв, 80 м/хв, 85 м/хв, 90 м/хв, 95 м/хв, 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 9300 мм |
| Ширина стрічкової пили | 67 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7800 кг |
| Довжина | 4500 мм |
| Ширина | 1750 мм |
| Висота | 3000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Подавання заготівки | Автоматичне |
| Різ під кутами | 0° |
| Система ЗОР | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте





